Bungalow Vanille
| Wi-Fi | Simbassäng Saltvattenspool | Barnvänligt Barnsängar |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Bungalow Vanille Sainte-Anne med 2 sovrum, som erbjuder en privat pool, ligger cirka 5 minuter till fots från plage de la toubiana och har plats för upp till 6 gäster.
Den här villan med 1 badrum erbjuder gästerna ett behändigt läge, inom 2 km från Beach of Petit-Havre och inom 3 km från Geograines. Gästerna med barn kan besöka Karukera Land, som ligger ungefär 10 minuters bilresa bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget inom 2,1 km från Le Village Artisanal.
Gästerna erbjuds utsikt över trädgården.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på boendet. För att testa rätter från det europeiska köket kan gästerna gå till restaurangen Kote Sud, som ligger cirka 20 minuter bort till fots. Den närmaste busshållplatsen är Durivage, belägen nära denna villa.
- Flygplatser
- Pointe-a-Pitre International Airport25 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Saltvattenspool
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Bungalow Vanille?
Ja, Bungalow Vanille erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Bungalow Vanille?
Ett komplett kök finns på Bungalow Vanille. - ❓
Är husdjur tillåtna i Bungalow Vanille?
Gästerna får bo på Bungalow Vanille med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Bungalow Vanille?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Bungalow Vanille. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Sainte-Annes viktigaste landmärken, inklusive Geograines (3 km), Anse a Jacques (2 km) och Beach of Petit-Havre, som finns inom 10 minuters bilresa.